2022 Yılında Para Kazandıran İş Fikirleri

2022 Yılında Trend Olacak İş ve E-Ticaret Fikirleri

Merhaba sevgili okurlar . Çağımız bilişim çağı ve teknoloji ne kadar geliştiği ortadır . Bu sebepten dolayı bir çok iş fikri ve girişim fikirleri ortaya çıkmıştır . Bunların başında tartışılmaz ki E-ticaret vardır . Peki doğru E-ticaret nasıl yapılmalıdır ? Bu konu ile ilgili Doğru E-Ticaret Nasıl Yapılır ? Başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz . E ticarette çağa ayak uydurmak çok önemlidir . Herkes ayakkabı satarken siz çarık satamazsınız mesela çünkü çağdan geride kalmışsınızdır . Peki çağımız 2022 e-ticaret fikirleri nelerdir ?
 

Talep-Arz Dengesi

Sadece E-Ticaret değil tüm zamanlarda ticaret ve alışveriş Arz-Talep dengesinde dönmüştür . Günümüzde de bu şekilde devam etmektedir . Talebe cevap verirsek ticarette mutlaka ki kazanacaksınızdır . Bu da önemli araştırmalar ve gözlemler ile başarılmalıdır . Biz de sizler için bu gözlem ve araştırmaları yaptık . Günümüzde yapılacak işler ve e-ticaret fikirlerini sizler için derledik .

2022 Yılında Yapılacak İşler

2022 yılında yapılacak işleri sizler için 7 maddede derledik.

1- Oto Galeri Açmak

Oto galeri açmak güven üzerine kurulan ciddi sermayesi ve geliri olan değerli bir iştir . Etkili iletişiminiz ile bu güveni karşınızdaki alıcıya rahatlıkla vermeniz mümkündür . Dürüst ve güvenilir bir kişi için günümüzde oto galeri açmak karlı bir iştir .

2- E-Ticaret İle Satışlar Yapmak

E-Ticaret ile büyük gelir elde etmek günümüz teknoloji ve şartlarında mümkündür . Gerek pandemi süreci gerek iste çağın getirdiği gelişimlerdendir . E-Ticarete başlamanın temel adımları şunlardır ;
  • Ürün seçmek ve hangi kitleye hitap edeceğini belirlemek
  • Tedarikçiler bulmak ve bunlarla gerekli anlaşmalar yapmak
  • E-Ticaret sahanızı belirlemek ( E-Ticaret pazar yerleri )
  • Satış odaklı güzel bir site kurmak

3- Çiçekçi Dükkanı Açmak

Çiçekçi dükkanı açmak oldukça karlı bir girişimdir . Güzel bir çiçek tasarlamak ve bir mutluluğa aracılık etmek size bu işi daha çok sevdirecektir . Bu meslekte sizi diğer rakiplerinizden öne çıkaracak farkınız etkili iletişim ve müşterilerinizin isteklerine doğru ürünlerle cevap vermektir . İşlek bir cadde de çiçekçi dükkanı açmak kar marjınızı arttıracaktır .


4- Yazılım İşleri Yapmak

Yazılım dili ne kadar zor sanılsa da günümüzde bilişim dünyasına doğrudan hitap etmektedir . Yazılım işleri düzenli ve verimli kurslarla rahatlıkla öğrenilebilir . Mobil uygulamalar üretmek , site tasarımı ve benzeri her şey kodlardan oluşmaktadır . Bu dili öğrenmek sizi farklı kılacaktır . 

5- Organizasyon İşine Girmek

Bir davet bir düğün bir toplantının ev sahibi tarafından kusursuz ve göz alıcı olması istenmektedir . Bu sebepten bu tür organizasyonlarda yaratıcılığınız ile çok başarılı ve karlı işler çıkartabilirsiniz .

6- Organik Ürün Satışı 

Organik ürünlere talep ve merak her geçen gün artmaktadır . Gerek pandemi gerek ise piyasada ki hormon ve katkıların artması tüketiciyi organik ürünlere yöneltmiştir . Bu yönelme organik ürünlere talebi arttırmıştır . Bu pazarda yer almak sizlere güzel gelir sağlayacaktır .

7- Telefon Tamirciliği Yapmak

Günümüzde artan fiyatlar ile sıfır bir telefon almak bir nebze zorlanmıştır. Bu piyasada satış ile beraber tamirciliğinde yeri büyüktür . Bu gün en düşük telefonun değerini 3 bin TL olarak düşünürsek bunun tamiri de tamirciye büyük karlar bırakacaktır . Telefon tamir eğitimini işi bilen ustalardan almak sizi bu sektörde tercih sebebi yapacaktır .


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski