Kokoreççi Dükkanı Açmak ? Kokoreççi Dükkanı Açmak Maliyeti Nedir ? Kokoreççi Dükkanı Nasıl Açılır ?

 Kokoreççi Dükkanı Açmak?

Eğer girişim olarak gıda sektörünü seçmiş ve gerçekten işini güzel ve özel yapan bir kişi olduğunuzu düşünüyorsanız bu makalemiz tamda size hitap edecektir . Her kimsenin gerçekten yapamayacağı bir iş olarak düşündüğümüz kokoreççi dükkanı açmak oldukça ustalık gerektirmektedir . İlk etapta ustalık ve deneyimin şart olduğu bir girişimdir.

Kokoreççi Dükkanı Ne Gerektirir ?

Kokoreççi dükkanı ilk etapta tüm gıda işletmelerinin temelini oluşturan temizlik gerektirmektedir . Ürünümüz kokoreç ise temizlik konusu biraz daha ağır basmasıyla birlikte müşterilerimiz oldukça seçici ve gözlemleyici olacaktır . Bir diğer konu ise elbette ki kaliteli malzeme ve lezzettir . Bahsettiğimiz gibi kaliteli malzeme ve lezzet müşterilerinize güven verecektir . Özellikle gecelerin vazgeçilmez sokak lezzetlerinden olan kokoreç konusunda işletmeniz vazgeçilmez bir marka olması kaçınılmazdır . 

Kokoreççi Dükkanı Açma Maliyeti Nedir ?

Bir kokoreççi dükkanı açma maliyeti oldukça geniş bir yelpazedir . Bazen köşe başında bir tablacı arabasında bazen ise oldukça ihtişamıyla bir kokoreççi dükkanı görmemiz mümkündür . Kokoreççi dükkanı açmak oldukça yaratıcılık ve tasarım gerektirmektedir ve uçsuz bucaksız bir tasarım dünyasıdır . Bu sebeple günümüz maliyetlerini de düşünürsek bir tablacı arabasında kokoreç tezgahı 10-15 bin TL ile bir dükkan açmanın maliyeti ise 100-150 bin TL olduğunu düşünebiliriz .


Kokoreççik Dükkanı Nasıl Tutar ?

Kokoreççi dükkanı için bulunduğu lokasyonda çok önemlidir . Genelde gece geç saatte tüketilmesi tercih edilen kokoreç ulaşılması kolay ve park sorunu olmayan bir mevkii ve lokasyonda olmalıdır . Ve en önemlisi ise müşterinin lezzet ve temizliği olduğu kadar güven ve güler yüzde beklemektedir . Müşterinize samimiyet satmak neredeyse kokoreç lezzeti kadar da karşı taraftan beklenen ana temelden biridir . Lezzet kadar samimiyet ve güvende aranmaktadır .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski